KASAP DOLAPLARI TAMİRİ

Kasap Dolabı tamiri Soğutma sistemleri hayatımızın olmaz ise olmazlarındandır. Kimi işyerinde kimleri ise evlerimizin içinde mutlaka yer verdiğimiz cihazlardır. Bu çokluk ile kullandığımız cihazlar elbette ki arızalar yapmaktadır arıza yapmadan önce bakımlarını da yaptırmak gerekmektedir. Malumunuz cihazların periyodik bakımları vardır zamanında yapılmalı ki olası arızaların önceden önüne geçmeli. Sadece arıza ile de sınırlı kalmamak gerekiyor performans kayıplarının önüne geçmek içinde bakım gereklidir.
Özelikler işyerlerinde bulunan soğutma sistemlerinin kırıttık önemi vardır özelikle de şarküterilerde bulunan soğutma sistemlerinin önemi daha büyüktür ve yıllık bakımları mutlaka yapılmalıdır.

Kasap Dolabı tamiri
Süpermarket Dolabı tamiri
Market Dolabı tamiri
Restoran Dolabı tamiri

Özelikle de enerji tüketimi artışı ve soğutma düşüşleri yaşamamak için mutlaka yapılmalıdır. Özelikle de 2022 yıllarında enerji fiyatlarını olağan üstü artışı ile bu bakımlar size çok fayda sağlayacaktır. Kasap Dolabı tamiri, Süpermarket Dolabı tamiri, Market Dolabı tamiri, Restoran Dolabı tamiri ve diğer soğutucu dolapların tüm bakımlarını firmamız tarafından yaptırmak mümkündür tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. İletişim bölümlerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dolap Bakımı

Kasap Dolabı bakımı, Süpermarket Dolabı bakımı, Market Dolabı bakımı, Restoran Dolabı bakımı

1

Kasap Dolabı bakımı

Kasap Dolabı bakımı onarımı ve desteği vermekteyiz ister adresinizde isterseniz firmamızda bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.
2

Süpermarket Dolabı

Süpermarket Dolabı onarımı ve desteği vermekteyiz ister adresinizde isterseniz firmamızda bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.
3

Market Dolabı bakımı

Market Dolabı bakımı onarımı ve desteği vermekteyiz ister adresinizde isterseniz firmamızda bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Verdiğimiz Bazı Hizmetler

Tamir

Tamir  hizmetlerini Yerimizden veya yerinizde veriyoruz.

Bakım

Bakım Onarım hizmetlerimiz. Soğuk hava deposu montaj ve demontaj hizmetleri

Servis

Dilerseniz cihazlarınızın bulunduğu yere gelerek tamir bakım onarım gibi işlemleri yapıyoruz.

Samsun Çoşkun Soğutma
BAKIM
Samsun Çoşkun Soğutma
ONARIM
Samsun Çoşkun Soğutma
TAMİR
Samsun Çoşkun Soğutma
SERVİS

Sizi Arayalım

Bize Bu alandan Telefon numaranızı yollayın sizi biz Arayalım.

ADRES

Mimarsinan Mahallesi 134 sokak No: 16/B Atakum SAMSUN


İletişim

Email: info@coskunsogutma.com
Phone: 0535 350 55 10

Bağlantılar
Hizmet Bölgelerimiz

Sinop
Ordu
Giresun
Çorum
Amasya

Made with Mobirise website templates